м. Львів, вул. Окружна, 57а
 
0 відгуків | Написати відгук

Цифровий приціл нічного бачення Pulsar Digex N455

Вартість
45 850 грн
Немає в наявності

Чому вигідно купляти саме у нас?

 • Зручна доставка
 • Безкоштовні консультації
 • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

 • HD-сенсор
  Нічний цифровий приціл Pulsar Digex N455 відрізняється високою якістю зображення, відмінною чіткістю картинки і опрацюванням деталей. Має високочутливий сенсор на CMOS-матриці і розширення 1280х720 пікселів.
  Більш висока нічна чутливість
  Нічна чутливість приладу досягається завдяки оригінальним електронним компонентам і програмного забезпечення власної розробки. В обмеженої видимості або навіть вночі Digex можна використовувати в пасивному режимі, без ІЧ-підсвічування. Чутливість приладу в межах хвиль 900-950 нм дозволяє Digex ефективно працювати з "невидимими" інфрачервоними освітлювачами.
  Дальність спостереження вночі 500 м
  Digex має кращу в своєму класі нічний чутливість. Яку забезпечує комплекс чинників - висока роздільна здатність сенсора і дисплея, регулювання яскравості в широкому діапазоні, регулювання контрасту, високоякісна світлосильна оптика, потужне збільшення і ІЧ-освітлювач для нічного часу. Все це разом дозволяє відстежувати великих тварин (кабан, олень, лось) з 450-550 метрів.
  Зручність монтажу
  В середній частині Digex вдає із себе 30 мм трубу, стандартну для денної мисливської оптики. Завдяки такій конструкції прилад монтується на зброю з використанням звичайних стандартних кілець діаметром 30мм.
  Змінне збільшення від 4x до 16x
  Початкова кратність Digex N455 збільшується в 4 рази, з 4x до 16x. Збільшити кратність можна поступово, з кроком x2, або плавно, для більш зручного регулювання видимого поля в залежності від ситуації.
  Запис відео та звуку
  Digex N455 має вбудований рекордер для ведення запису відео в HD якості. Фото і відео надалі можна завантажити на комп'ютер або смартфон по WiFi або через провід.
  Високоміцний корпус
  Корпус прицілів виготовлений з міцного металу і має зносостійке покриття, яке зберігає презентабельний вигляд навіть через роки постійного використання.
  Масштабуються прицільні мітки
  Балістичні мітки Digex змінюються пропорційно збільшенню або зменшенню прицілу, так само як мітки на денних прицілах в першій фокальній площині. При цьому, кутові розміри елементів мітки не змінюються. Завдяки чому вносити коригування і визначати відстань можна швидко і точно при будь-якому збільшенні.
  Десять конфігурацій міток і 8 колірних виконань
  На дисплей мітка виводиться електронним способом в тій же площині що і зображення об'єкта, що спостерігається. Пам'ять Digex N455 може зберігати до 10 різних прицільних міток (мітки прямого пострілу і балістичні, масштабовані, і для кожної є вісім колірних варіантів.
  Наявність тонкої пристрілки Zoom Zeroing
  Пристрілювати приціл можна на базовому збільшенні і на зумі, ціна за клік мітки при цьому зменшується відповідно до зростання збільшення. При пристрілювання на 16x крок мітки становить менше 0,1 MOA, точка пристрілки залишається постійною на будь-який кратності.
  П'ять стрілецьких профілів і 50 дистанцій пристрілки
  Після пристрілки результати зберігаються в одному з п'яти стрілецьких профілів. Кожен з яких має до 10 точок пристрілки на дистанції.
  Додаткове посилення чутливості SumLight
  SumLight дозволяє підсилити чутливість сенсора коли приціл використовується без ІЧ-освітлювача, в умовах максимально низького рівня освітлення. ПО прицілу активізує алгоритм підсумовування сигналу, при необхідності - складання кадрів, завдяки чому чутливість приладу істотно посилюється, зберігаючи якість зображення.
  Функція «Кадр в кадрі»
  "Кадр в кадрі" - дуже зручна функція, яка за допомогою фрейму виводить на дисплей додаткову, збільшену картинку, що займає лише 10% екрану. Завдяки чому можна детальніше розглянути цікаву для вас область, без втрати візуального контролю за всім іншим полем.
  Два акумулятора
  Digex N455 отримує живлення від двох акумуляторів, один з яких вбудований безпосередньо в приціл, інший, змінний, знаходиться в акумуляторному блоці. Коли батарея в акумуляторному блоці розряджається, автоматично включається батарея вбудована в приціл. Знімний акумулятор замінюється зарядженим і приціл знову переходить на живлення від нього.
  Дистанційне оновлення ПЗ
  Все що вам знадобиться для самостійної установки програмного забезпечення і його подальших оновлень, це смартфон, додаток Stream Vision і інтернет. ПО оновлюється просто, без допомоги сервісного центру.
  Широко кутовий окуляр
  Кут зору ширококутного шестілінзового окуляра має 30 градусів. Разом з якісним AMOLED-дисплеєм це забезпечує високий рівень комфорту спостереження.
  Швидке увімкнення
  Приціл Digex N455 наводиться в готовність менш ніж за три секунди з моменту запуску.
  Додатковий ІК-освітлювач дальньої дії
  Прилад комплектуються двома ІК-освітлювачами з довжиною хвилі випромінювання 850 і 940 нм. Один для роботи на далеких дистанціях, другий - працює в "невидимому" оці ІК-діапазоні. І необхідний для спостереження без ризику бути виявленим. У освітлювача 3 рівні регулювання потужності, що дозволяє регулювати дальність і потужність освітлення.
  Простота управління
  Digex простий і зрозумілий в управлінні. Ряд функцій, а саме включення прицілу, відеозапис, зміни збільшення і режим "Кадр-у-кадрі" мають власні кнопки на корпусі. А робота решти функціоналу регулюється енкодером - який працює як кнопка і колесо-регулятор.
  Stream Vision, дистанційне керування, спостереження та прямі трансляції на YouTube
  За допомогою WiFi Digex N455 під'єднується до смартфону або планшету, що працюють як Android так і на iOs. Безкоштовна програма Stream Vision виводить зображення з прицілу на екран смартфона в онлайн режимі. З її ж допомогою можна управляти функціями прицілу дистанційно, оновлювати ПО і вести стрім на ютуб.  
  Стійкість до віддачі 12 кал., 9.3x64, .375H & H
  Приціл може витримувати віддачу великокаліберного нарізної зброї, і розрахований під патрони, 9,3х64, .30-06, .300, .375H & H та ін., Також може використовуватися на гладкоствольній і пневматичній мисливській зброї.
  Температурний діапазон -25 до + 50 ° C
  Прилад призначений для експлуатації в будь-який час року, при екстремальних температурах. Дисплей стабільно працює на морозі, без втрати часу відгуку і якості зображення.  
  Клас захисту IPX7
  Приціл Pulsar Digex N455 має вологозахист класу IPX7, що дозволяє використовувати прилад при будь-яких погодних умовах, під дощем, і навіть повністю занурювати в воду на глибину до одного метра.
  Індикатор бокового завалу
  При бічному завалі більш ніж на п'ять градусів точка попадання йде від точки прицілювання. Digex моніторить і показує кут завалу. Якщо він перевищує п'ять градусів на дисплеї з'явиться попередження, у вигляді складових стрілок, що вказують напрямок і градус.
  Автовідключення
  При необхідності ви можете налаштувати автовідключення прицілу. І він буде відключатися сам, коли рушниця в неробочому положенні, тобто під нахилом більше 70 ° по вертикалі (вгору або вниз) і 30 ° по горизонту (вправо або вліво). Функція буде корисна на випадок якщо самі забудете вимкнути.  
  Стадіометричний далекомір
  Це далекомір визначає відстань до цілей мають свідомо відомі розміри. Він допоможе визначити відстань по динамічної далекомірної шкалою.  
  Наочник з магнітною фіксацією
  Наочник знімний і з магнітним кріпленням, роблячи добро чому встановлюється на приціл одним рухом. Вночі він допоможе приховати демаскирующий світло дисплея і зручніше підлаштується щодо окуляра.
  Технічні характеристики
  • Електронні компоненти

    

   Тип сенсора

   HD CMOS

   Дозвіл сенсора, пікселів (CCIR / EIA)

   1280x720

   Тип дисплея

   AMOLED

   Роздільна здатність дисплея, пікс.

   1024x768

   Чутливість приладу, мВт (довжина хвилі 780нм, 25 шт / мм дозвіл)

   1.5 · 10-5

   Чутливість приладу, мВт (довжина хвилі 915нм, 25 шт / мм дозвіл)

   5.5 · 10-5

   Наявність вбудованого відеорекордера

   Так

   Вбудована пам'ять, Gb

   16

   Формат файлів відеозапису

   mp4

   Дозвіл файлів відеозапису

   1024Х768

   Формат файлів фотозйомки

   jpeg

   Дозвіл файлів фотозйомки

   1024Х768

   Порт USB, тип

   Так, micro USB

   Wi-fi

   так, 802.11b / g / n


    

Відгуки (0)

45 850 грн грн
Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Навчіться панувати над своїми думками, і ви будете щасливі.