м. Львів, вул. Окружна, 57а
 
0 відгуків | Написати відгук

Карабін нарізний Tikka T3x 308WIN HUNTER 3RD 20in MT 14x1

  На складі
Вартість
49 198 грн
Кількість:  
Виробник Tikka
Довжина ствола 510 мм
Дульна різьба M14 x 1
Магазин Ємкість - 3
Модель T3X Hunter
Країна походження Фінляндія

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

Карабін Tikka T3x Hunter призначений для стрілка, який цінує тепле відчуття дерев'яного приклада в поєднанні з надійністю і продуктивністю.

Карабіни серії T3x були розроблені після багаторічного «збору пропозицій» від стрілків і власників оригінальних T3. Взявши гасло «нова ера точності» за основу, компанія в підсумку удосконалила не тільки пристрій своїх карабінів, але і привнесла кілька приємних новацій в їх функціонал, надавши також мисливцям широту вибору модельного ряду, калібрів, довжини стовбурів. Нова серія Tikka T3x виконана з урахуванням останніх розробок для досягнення найвищої продуктивності і точності функціоналу зброї, роблячи його кращим у своєму роді.

Карабін Tikka T3x Hunter пропонує великий вибір калібрів для полювання і спортивно-стрілецьких цілей. Він поєднує в собі скандинавські традиції і сучасні інновації, що забезпечують високий рівень точності і задоволення.

Відгуки (0)

49 198 грн грн
На складі

Рекомендовані товари

Новина дня
Зареєструйтесь на нашому сайті та отримайте шалені знижки на одяг, взуття та аксесуари! Реєстрація необхідна, що б ми знали, що ви реальний покупець, а не програма.
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Сміх - найкоротша відстань між людьми.