м. Львів, вул. Окружна, 57а
 
0 відгуків | Написати відгук

Карабін нарізний Tikka T3x BATLITE кал.308WIN

Вартість
54 309 грн
Немає в наявності
Виробник
Довжина ствола 510 mm
Калібр 308Win
Магазин знімний коробчатий, 3
Прицільні застосування Прицільна планка Battue
Спуск не регульований
Модель T3X Batlite

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

Ви ніколи не будете такими ж швидкими, як тварини, але з правильним зброєю у вас буде своя перевага.

Карабіни серії T3x були розроблені після багаторічного «збору пропозицій» від стрілків і власників оригінальних T3. Взявши гасло «нова ера точності» за основу, компанія в підсумку удосконалила не тільки пристрій своїх карабінів, але і привнесла кілька приємних новацій в їх функціонал, надавши також мисливцям широту вибору модельного ряду, калібрів, довжини стовбурів. Нова серія Tikka T3x виконана з урахуванням останніх розробок для досягнення найвищої продуктивності і точності функціоналу зброї, роблячи його кращим у своєму роді.

Короткоствольні Tikka T3x Battue спеціально розроблені для швидкого взяття мети в будь-яких ситуаціях. Ідеально збалансовані і візуально позначені прицільні планки battue в поєднанні зі світлодіодними прицілами TruGlo® дозволяють зробити швидкий і легкий захоплення цілі. У доповненні з оптичним прицілом і кріпленнями OptilockTM, Tikka T3x Battue володіє винятковою точністю для ведення бою на довгих дистанціях.
Tikka T3x Battue зроблені також для полювання, коли ситуація розгортається з блискавичною швидкістю. Tikka T3x Battue є кращим вибором для мисливців, які пересуваються і полюють в важкодоступних непрохідних територіях.

Tikka T3x Battue Lite має всі переваги Tikka T3x Battue. Посилений скловолоконний модульний приклад робить карабін більш легким і надає можливість оперативно реагувати на зміну обстановки.

Відгуки (0)

54 309 грн грн

Рекомендовані товари

Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Почніть звідти, де ви зараз перебуваєте. Використовуйте те, що у вас є і робіть все, що можете.