м. Львів, вул. Окружна, 57а
 
0 відгуків | Написати відгук

PMAG 30 M3 – UKRAINE EDITION

  На складі
Вартість
1 450 грн
Кількість:  

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

PMAG 30 GEN M3  - це 30-зарядний магазин третього покоління, оптимізований для роботи з патронами 5.56x45 NATO (.223 Remington).

Підходить для карабінів стандартизованих за класифікацією Colt-spec AR15 / M4 і HK® 416 / MR556A1 / M27 IAR, British SA-80, FN® SCAR ™ MK 16 / 16S та інших.

Для виробництва магазинів використовуються новітні технології та матеріали, корпус виготовлений з ударостійкого полімеру, пружина з нержавіючої сталі, подавач не прогинається і не вимагає додаткового змащення, для розбирання магазину не потрібні інструменти. Вікно на магазині дозволяє визначити кількість споряджених патронів.

Зовнішня поверхня магазину покрита рифленням, яке дозволяє робити перезарядку зброї в будь-яких кліматичних умовах, навіть в товстих рукавичках. На нижній частині магазину є спеціальне місце для нанесення маркування в залежності від типу споряджених патронів. П'ятка магазину, як і раніше відмінно захищає магазин від ударів, але стала більш тонкою.

Завдяки зміненій формі магазин тепер зручніше використовувати з багатомісними підсумками. У комплекті з магазином йде захисна кришка, служить для захисту магазину від бруду і пилу, захищає споряджені в магазин патрони від механічних пошкоджень.

Відгуки (0)

1 450 грн грн
На складі
Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Що розум людини може осягнути і в що він може повірити, те він здатний досягти.