м. Львів, вул. Окружна, 57а
 
0 відгуків | Написати відгук

Пістолет травматичної дії ПСМ-Р

Вартість
23 000 грн
Очікується

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

За задумом конструкторів бойовий ПСМ призначався для озброєння вищого командного складу радянської армії. Основними вимогами до нового пістолета були - плоска конструкція без виступаючих на бічних поверхнях частин, товщина із сірникову коробку і маса зі спорядженим магазином не більше 500 грам.
ПСМ-Р виконаний з тих же матеріалів, що і бойовий предок. Затвор, рамка і інші деталі виконані з збройової сталі, накладки на рукоятці і кришка магазини зі зміненою формою для кращого хвата виконані з пластика.
Дія автоматики травматичного пістолета ПСМ-Р засноване на принципі віддачі вільного затвора. Всі функції по перезарядженню пістолета і зведеним курком при пострілі виконуються автоматично.
Після пострілу останнім патроном затвор фіксується в крайньому задньому положенні. Для повернення затвора в початкове положення необхідно витягти магазин, потім відвести затвор трохи назад і подати його вперед.
На затворі розміщені нерегульовані прицільні пристосування, запобіжник, ударник, викидач, виїмки і виступи для зупинки затвора в задньому крайньому положенні, зведення курка, досилання патрона в патронник.
Запобіжник неавтоматичний, при включенні блокує ударник і затвор. При вимкненому запобіжнику передбачається додаткова міра безпеки - постановка курка на запобіжний взвод.
Ударно-спусковий механізм ПСМ-Р подвійної дії (SA / DA), куркового типу, забезпечує ведення одиночного вогню як після попереднього зведення, так і без такого. Курок вільно розташований на осі в задній частині рамки, під ним розміщена бойова пружина, шептало і тяга курка. Внизу рамки спереду кріпиться подпружиненная спускова скоба, призначена для запобігання спускового гачка від випадкового натискання.

Відгуки (0)

23 000 грн грн
Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Прагніть не до успіху, а до цінностей, які він дає.