м. Львів, вул. Окружна, 57а
 
0 відгуків | Написати відгук

Benelli Bellmonte I Wood 12 кал. 71 MC

Вартість
36 594 грн
Очікується

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

В даний час команда компанії BBI (повністю назва розшифровується і читається як «Beretta Benelli Iberica») складається із сотні співробітників.

Що ж таке BBI?

Для початку можемо розглянути хронологія розвитку цього відомого в Європі іспанського збройового заводу:

1975 - заснування Компанії.

1990 року - Компанія увійшла в холдинг Beretta Group.

1996 г. - Компанія, крім виробництва, стала і ексклюзивним представником Beretta в Іспанії.

1999 г. - ексклюзив за поданням Beretta на збройовому ринку Португалії.

2000 г. - зміна назви Компанії на Beretta Benelli Ib?rica, SA (BBI)

СТРУКТУРА BBI

Площа виробничих потужностей: 18 500 м?.

Персонал: 100 осіб.

Спеціалізація: виготовлення мисливських рушниць під власною маркою BBI і дульних чокового звужень для всіх гладкоствольних рушниць Benelli, Franchi і Beretta.

Зростання BBI і високий технічний рівень розвитку виробничих потужностей, досягнутий протягом цих років, дозволили Компанії вийти на обсяг більше 10 000 одиниць мисливських рушниць в рік, завдяки чому BBI є одним з найбільших в Західній Європі виробників мисливської зброї.

У виробництві завод BBI грунтується на перевірених часом конструкціях найвідоміших компаній холдингу Beretta Group, виготовляючи власні варіанти знаменитих рушниць Beretta і Benelli, на основі їх технічних розробок.

Таким чином, в особі BBI ви гарантовано отримаєте випробувані часом моделі рушниць, виготовлені європейськими фахівцями з якісних матеріалів.

Варто відзначити, що рівень зброї BBI значно перевершує по конструктиву, якості збірки і обробці деталей сучасних турецьких виробників.

Також важливо, що всі стволи для рушниць BBI виробляються в Італії, а контроль якості здійснюють компетентні фахівці з Beretta Group.

Як механізм перезарядки використовується знаменитий інерційний механізм компанії Benelli.

INERTIA SYSTEM - це ідеальний розподіл сил, бездоганне балансування і мінімальне підкидання ствола при пострілі.

Головні країни, в які BBI експортує свою продукцію: Німеччина, Австрія, Греція, Болгарія, Канада, Франція, Англія, Італія, Японія, Нова Зеландія, Фінляндія, Корея, США, Австралія.

ВИРОБНИЦТВО чокового

Beretta Benelli Iberica є офіційним постачальником холдингу Beretta Group, щорічно виробляючи більше 700 000 чоков різних моделей для задоволення потреб усього гладкоствольної зброї, виробленого на заводах Beretta, Benelli і Franchi.

Таким чином будь-якому власникові перерахованого вище зброї насправді знайоме високу якість BBI, оскільки виробництво чоків, що гарантують якісне ураження цілей, саме по собі є знаком якості!

Відгуки (0)

36 594 грн грн
Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Оберігайте свою свободу.