м. Львів, вул. Окружна, 57а
 
0 відгуків | Написати відгук

ПОЯС-ПАТРОНТАШ НА 22 ПАТРОНИ ПП-1АН

Вартість
585 грн
В наявності

Чому вигідно купляти саме у нас?

  • Зручна доставка
  • Безкоштовні консультації
  • 14 днів на повернення товару

Відгуки (0)

Опис і характеристика

Місткість: 22 патрони.
Калібр: 12, 16, 20.
Матеріали: натуральний брезент, сітка «Air-mesh», поліпропіленові ременні стрічки, еластична стрічка, фурнітура: «2М».
Розміри:
•    Довжина: 142 см
•    Ширина: 8 см
•    Ширина ремінної стрічки: 4см
•    Ширина лямок: 2 см
Вага - 290 г.
Акрополіс ПП-1ан - пояс-патронташ на 22 набої для гладкоствольної зброї. Патронташ для тих мисливців, котрим потрібно багато набоїв. Під час тривалого полювання важливо тримати боєзапас під руками. Патронташ у вигляді ременя найкраще підходить для таких цілей.
Двадцять два набої розміщені в ряд на поясі. Внутрішня сторона поясу виконана за трьохшарової сітки для комфорту мисливця в зоні під ременем. Місця для патронів оформлені еластичною стрічкою, які надійно фіксують різні калібри: 12, 16, 20.
Вага 22-х набоїв є доволі значною, тому в конструкції передбачено з’ємний розвантажувальний ремінь. Пояс налаштовується по довжині в широкому діапазоні 95-142см, розвантажувальний ремінь 0-119 см.
Патронташ відкритого типу – немає нічого зайвого, що заважає перезаряджатись. Легкий і зручний доступ до набоїв. На поясі пришита сумка (15х8 см) для аксесуарів з надійною застібкою фастекс. З боків на поясі присутні два півкільця для підвішування іншого мисливського спорядження, наприклад підвіски (тороки)  для дичини. Використовується тільки якісна фурнітура від фірми «2М». Для подовження терміну експлуатації, краще пояс зберігати без набоїв.

Відгуки (0)

585 грн грн
Новина дня
Зверніть увагу, що ми не можемо відправляти вибухонебезпечні речовини та зброю Новою Поштою. Можливий лише самовивіз з нашого магазину у Львові. Дякуємо за розуміння!
Фейсбук
Погода
Передбачення для Вас
Якщо чогось дійсно хочеш, то весь всесвіт сприятиме виконанню бажання.